הישראלית שחיפשה תשואה קטנה על חסכונות חייה - ונהפכה למתווכת בינלאומית

סבטלנה בוריסוב מהקריות קנתה דירה בעיירת סקי ב-200 אלף שקל – ועכשיו מציעה לישראלים להרוויח. אבל לא יותר מדי

“פעם היינו נוסעים לקנות בגדים באאוטלטים בחו”ל. כיום זה כבר עלה מדרגה — ישראלים נוסעים לאתונה וחוזרים עם דירה”, אומרת משווקת בנדל”ן הבינלאומית סבטלנה בוריסוב.

לכתבה המלאה באתר דה מרקר
להורדת הכתבה

מי אני

מי מאתנו לא חולם על דירה משלו? או אולי שתי דירות – אחת למגורים והשנייה להשקעה. רגע, למה רק שתיים בעצם? למה לא יותר?...

היי, אני סבטלנה, אני גרה בגני תקווה, נשואה ואם לשתי בנות. אני עוסקת בתחום הנדל"ן כבר יותר מעשור, הן בסקטור הפרטי, והן בסקטור העסקי והציבורי ובעלת תואר שני בכלכלה ובמנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן.

גם אני כמוכם, תמיד חלמתי על דירה משלי. הצלחתי לממש את החלום הזה בארץ על ידי לקיחת משכנתא וחוב ל- 25 שנים הבאות. נו, ומה הלאה שאלתי את עצמי?

השקעה נוספת בארץ דורשת משאבים כספיים רבים, שלא עמדו לרשותי, אך כן הצלחתי לצבור סכום נמוך יחסית והתחלתי לבדוק אפשרויות השקעה מעבר לים. לאחר בדיקה מעמיקה ויצירת שיתופי פעולה עם הגורמים המקומיים, רכשתי את הדירה השנייה שלי והראשונה בבולגריה.

המשכתי לחקור שווקים נוספים וליצור שיתופי פעולה עם הגורמים המקומיים. בשלב מסוים לאחר צבירת ידע וניסיון רב, הרגשתי מוכנה למנף את הידע שלי ולסייע לאחרים לממש את חלומם של השקעה בנדל"ן.

היום אני משקיעה ומלווה רוכשים ומשקיעים שמעוניינים בהשקעה דומה – החל מהצעד הראשון שלהם ועד לחתימת ההסכם תוך הסבר מעמיק וליווי מקצועי לאורך כל התהליך.

עברתי את כל הדרך לבד, ולכן אני מבינה היטב חשיבות של ליווי מקצועי במיוחד כאשר מדובר בעסקאות בחו"ל עם מנטליות ורגולציה שונה ממה שאנו מכירים. חשוב לי שתדעו שאני מלווה אתכם לכל אורך התהליך משלב ראשוני ועד לקבלת מפתח.
אתם לא לבד - תמיד יש לכם כתובת ולי זמן בשבילכם.

סבטלנה גולר-בוריסוב, MBA